Ogłaszamy zapisy na kursy żeglarskie, motorowodne oraz na licencję na holowanie rozpoczynające się wiosną 2024 roku. Naszym celem jest to, aby wszyscy uczestnicy zdobyli uprawnienia i cieszyli się żeglowaniem już od początku nowego sezonu. Szkolenia prowadzimy bardzo solidnie (żadne on-line itp), polegają one na bezpośredniej pracy z doświadczonym instruktorem . Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana i sternika morskiego.

Kurs na patent żeglarza jachtowego
rozpoczniemy od zajęć teoretycznych w dniu 8 kwietnia o godzinie 18-tej Plac Oleandrów 8 w Opolu, następne wykłady odbywać się będą w dniach 10,15,17,22,24 kwietnia. Zajęcia praktyczne dla żeglarzy jachtowych rozpoczniemy od 27 kwietnia o godzinie 10-tej, tzw szkolenie weekendowe (dwa długie i pozostałe weekendy razem 17 dni) na Jeziorze Dużym Turawa, Zajazd Jowisz ul.Harcerska 2. Egzamin państwowy na patent żeglarza jachtowego odbędzie się 9 czerwca. O przyjęciu na kurs żeglarski decyduje kolejność zgłoszeń (pierwsze 20-cia osób).


Kurs na patent sternika motorowodnego
rozpoczniemy także od zajęć teoretycznych w dniu 16,18,23,25,29 kwietnia w Opolu Plac Oleandrów 8 zawsze o godzinie 18-tej. Praktyka odbywać będzie się po zakończeniu zajęć teoretycznych w ustalonym z kursantem dniu wolnym od pracy. Egzamin państwowy planowany jest na 12 lub 19-tego maja. 


Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny,żeglarski czy też na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs.  Szczegółowe informacje  o szkoleniu można też uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9 -19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej.
                                                                          Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.

                                              Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów w nowym sezonie 2024 roku.Smile

 | Licznik odsłon: 
233792