Aktualności

Prowadzimy ciągły nabór na szkolenie na patent Sternika motorowodnego oraz na Licencję na holowanie narciarza i innych obiektów pływających. Kursy będą odbywały się cyklicznie aż do października tego roku. Zgłoszenia na kurs należy wysłać na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. podając Imię i Nazwisko, rodzaj szkolenia (patent lub licencja) oraz numer telefonu. Wszelkie szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod numerami tel.  784-699-588 lub 531-658-538 (nie odpowiadamy na SMS-y) :-) Szkolenia prowadzimy dla całych grup oraz w formie indywidualnej. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów i na nowoczesnym sprzęcie.
Serdecznie zapraszamy!! :-)

Kursy na patent żeglarza jachtowego

Prowadzimy ciągły nabór na szkolenia na patent żeglarza jachtowego. Najbliższy kurs rozpoczyna się 26 czerwca i potrwa do 17 lipca. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod numerami telefonu: 784-699-588 lub 531-658-538.

Zapisujemy się wysyłając maila na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. podając imię i nazwisko, numer telefonu oraz rodzaj patentu.  Szkolenia będą organizowane cyklicznie aż do końca września. Zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni i certyfikowani instruktorzy. Na prowadzone szkolenia wydajemy paragony fiskalne lub faktury.

Uprawnienia są ważne na całym świecie i wydawane bezterminowo Smile
Serdecznie zapraszamy!! :-)


Zarówno do szkolenia na patent żeglarza jachtowego jak i sternika motorowodnego można dołączyć w każdej chwili!!

Serdecznie zapraszamy :-)

Dzięki uczciwej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności. Prowadzimy szkolenia od marca do listopada (przy sprzyjającej pogodzie Smile). Kontakt: 784 699 588 lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Prowadzimy ciągły nabór na kurs na licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających oraz na licencję radiooperatora w służbie morskiej (SRC). Terminy kursów będą uzależnione od ilości kandydatów.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, rodzaj licencji oraz numer telefonu.

Szczegółowe informacje  pod nr telefonu    784-699-588

Serdecznie Wszystkich zapraszamy :-)

http://www.uke.gov.pl/swiadectwa-radiooperatora-941

Zapraszamy :)

Jak zapisć się na szkolenia?

Zapisujemy się na szkolenie wysyłając jednoznaczną wiadomość e-mail na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki patent chodzi (motorowodny, żeglarski). W odpowiedzi prześlemy potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs wraz z terminem rozpoczęcia zajęć itp. Szczegółowe informacje uzyskujemy pod numerem telefonu: 784 699 588, 531 658 538

 

:-)

Wymagania dotyczące przystąpienia do egzaminu na patent żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego

Patent żeglarza jachtowego uzyskuje osoba, która:

1. ukończyła 14. rok życia,
2. zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.

Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jechtów żaglowych:

1. po wodach śródlądowych,
2.  o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu w porze dziennej.

Patent sternika motorowodnego uzyskuje osoba, która:

1. ukończyła 14. rok życia,
2. zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.

2. Osoba posiadająca patent sternika motorowodnego jest uprawniona do prowadzenia jachtów motorowych:

1. po wodach śródlądowych,
2. o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

3. Osoby, które nie ukończyły 16. roku życia mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowych o mocy silnika do 60kW.

 

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej

 | Licznik odsłon: 
184525
Projekt i wykonanie: im3.pl