Aktualności

     Kolejny kurs na patent sternika motorowodnego rozpocznie się 19 sierpnia o godzinie 18-tej w Opolu Plac Oleandrów 8. Do trwających już kursów zawsze można dołączyć,  gdyż prowadzimy dodatkowe seminaria dla takich osób.

      Wykłady będą prowadzone w tygodniu od godziny 18-tej do 20:00 w Opolu, Plac Oleandrów 8 w dniach 19,20,21 sierpnia, a zajęcia praktyczne odbędą się w weekend 24,25 lub 31 sierpnia na Jeziorze Dużym w Turawie. Egzamin końcowy odbędzie się 1września o godzinie 10:00  w Turawie na terenie Zajazdu Jowisz ulica Harcerska 2.
Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana jachtowego i sternika morskiego.
     Szkolenie można odbyć z całą grupą lub indywidualnie dla osób dysponujących ograniczonym czasem. Zajęcia prowadzimy solidnie tzw. krok po kroku (nie on-line itp.), tak aby po naszym kursie każdy uczestnik radził sobie samodzielnie na wodzie i miał poczucie komfortu psychicznego oraz bezpieczeństwa. Dajemy też nieodpłatnie naszym uczestnikom materiały szkoleniowe, tak że nie zachodzi konieczność zakupu dodatkowo książek. Zajęcia praktyczne prowadzone są na terenie  Zajazdu Jowisz ulica Harcerska 2 w Turawie, na 6-cio osobowym jachcie wyposażonym w nowoczesny silnik czterosuwowy z power-trym. Kursy kończą się państwowym egzaminem i zdobyciem uprawnień ważnych do końca życia i na wszystkie kraje świata. 
     Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: neptunopole@wp.pl , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny, czy na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs.
    Szczegółowe informacje  o szkoleniu można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9-19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej
                    Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.  Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów Smile

W dniu 1 września o godzinie 10:00 na terenie Zajazdu Jowisz ul.Harcerska 2 nad jeziorem Turawa Duże odbędzie się szkolenie oraz egzamin na Licencję na holowanie narciarza i innych obiektów pływających.Wymagania to ukończenie 18-tu lat oraz posiadanie patentu sternika motorowodnego.

Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny, czy na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Szczegółowe informacje  o szkoleniu można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9-19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej
         Za swoje usługi wydajemy paragony fiskalne lub faktury.       Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów Smile


Ogłaszamy zapisy na letni kurs żeglarski, który rozpocznie się w dniu 1 lipca w Opolu, Plac Oleandrów 8 o godzinie 18-tej spotkaniem organizacyjnym oraz pierwszym wykładem. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kolejne zajęcia teoretyczne odbędą się w dniach 5, 8, 10, 15 lipca j.w. Szkolenie praktyczne będzie odbywało się codziennie przez 2 tygodnie począwszy od 13 lipca o godzinie 9-tej na Jeziorze Dużym Turawa, Zajazd Jowisz ul.Harcerska2. W ciągu tych dwóch tygodni praktyki należy minimum jeden tydzień być codziennie od godziny 9-17 na zajęciach a resztę można dopływać w nst. tygodniu po pracy.  Kurs zakończy się państwowym egzaminem w dniu 28 lipca. Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie. O przyjęciu Kandydata na  kurs decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Szczegółowe informacje  o szkoleniu można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9-19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej. Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana jachtowego i sternika morskiego.Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.
                         Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów w nowym sezonie 2024 r. Smile

Ogłaszamy zapisy na kursy żeglarskie, motorowodne oraz na licencję na holowanie rozpoczynające się wiosną 2024 roku. Naszym celem jest to, aby wszyscy uczestnicy zdobyli uprawnienia i cieszyli się żeglowaniem już od początku nowego sezonu. Szkolenia prowadzimy bardzo solidnie (żadne on-line itp), polegają one na bezpośredniej pracy z doświadczonym instruktorem . Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana i sternika morskiego.

Kurs na patent żeglarza jachtowego
rozpoczniemy od zajęć teoretycznych w dniu 8 kwietnia o godzinie 18-tej Plac Oleandrów 8 w Opolu, następne wykłady odbywać się będą w dniach 10,15,17,22,24 kwietnia. Zajęcia praktyczne dla żeglarzy jachtowych rozpoczniemy od 27 kwietnia o godzinie 10-tej, tzw szkolenie weekendowe (dwa długie i pozostałe weekendy razem 17 dni) na Jeziorze Dużym Turawa, Zajazd Jowisz ul.Harcerska 2. Egzamin państwowy na patent żeglarza jachtowego odbędzie się 9 czerwca. O przyjęciu na kurs żeglarski decyduje kolejność zgłoszeń (pierwsze 20-cia osób).


Kurs na patent sternika motorowodnego
rozpoczniemy także od zajęć teoretycznych w dniu 16,18,23,25,29 kwietnia w Opolu Plac Oleandrów 8 zawsze o godzinie 18-tej. Praktyka odbywać będzie się po zakończeniu zajęć teoretycznych w ustalonym z kursantem dniu wolnym od pracy. Egzamin państwowy planowany jest na 12 lub 19-tego maja. 


Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny,żeglarski czy też na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs.  Szczegółowe informacje  o szkoleniu można też uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9 -19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej.
                                                                          Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.

                                              Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów w nowym sezonie 2024 roku.Smile

Dzięki zaangażowanej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

  • Szkolenia realizujemy w formie weekendowej, stacjonarnej dla całych grup oraz indywidualne.
  • Do trwającego już kursu można dołączyć w każdej chwili, gdyż pomagamy nadrobić ewentualne zaległości !
  • Organizujemy zajęcia od marca do października.
Jak zapisć się na szkolenia?

Zapisujemy się na szkolenie wysyłając jednoznaczną wiadomość e-mail na adres: (...) . W wiadomości należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki patent chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Wszelkie szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod numerami tel.  784-699-588 ,  lub 531-658-538  po godz. 15-tej w dni robocze. Smile


 | Licznik odsłon: 
241883