Aktualności

Nowy kurs na patent sternika motorowodnego rozpocznie się 27 maja w Opolu o godzinie 18-tej . Do trwających już kursów zawsze można dołączyć, gdyż prowadzimy dodatkowe seminaria dla takich osób.

Wykłady będą prowadzone w tygodniu o godzinie 18-tej w Opolu, Plac Oleandrów 8 w dniach 27,28,29,30 maja, a zajęcia praktyczne odbędą się w weekend 1,2 czerwca na Jeziorze Dużym w Turawie. Egzamin końcowy odbędzie się 9 czerwca w Turawie na terenie Zajazdu Jowisz ulica Harcerska 2.
 Szkolenie można odbyć z całą grupą lub indywidualnie dla osób dysponujących ograniczonym czasem. Szkolimy solidnie tzw. krok po kroku (nie on-line itp.), tak aby po naszym kursie każdy uczestnik radził sobie samodzielnie na wodzie i miał poczucie komfortu psychicznego oraz bezpieczeństwa. Zajęcia praktyczne prowadzone są na terenie  Zajazdu Jowisz ulica Harcerska 2 w Turawie, na 6-cio osobowym jachcie wyposażonym w nowoczesny silnik czterosuwowy z power-trym. Kursy kończą się państwowym egzaminem i zdobyciem uprawnień ważnych do końca życia i na wszystkie kraje świata.  Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny, czy na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Szczegółowe informacje  o szkoleniu można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9-19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej. Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana jachtowego i sternika morskiego. Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.
                                                Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów
Smile


Ogłaszamy zapisy na letni kurs żeglarski, który rozpocznie się w dniu 1 lipca w Opolu, Plac Oleandrów 8 o godzinie 18-tej spotkaniem organizacyjnym oraz pierwszym wykładem. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kolejne zajęcia teoretyczne odbędą się w dniach 3, 8, 10, 15 lipca j.w. Szkolenie praktyczne będzie odbywało się codziennie przez 2 tygodnie począwszy od 13 lipca o godzinie 9-tej na Jeziorze Dużym Turawa, Zajazd Jowisz ul.Harcerska2. W ciągu tych dwóch tygodni praktyki należy minimum jeden tydzień być codziennie od godziny 9-17 na zajęciach a resztę można dopływać w nst. tygodniu po pracy.  Kurs zakończy się państwowym egzaminem w dniu 28 lipca. Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie. O przyjęciu Kandydata na  kurs decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Szczegółowe informacje  o szkoleniu można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9-19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej. Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana jachtowego i sternika morskiego.Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.
                         Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów w nowym sezonie 2024 r. Smile

Ogłaszamy zapisy na kursy żeglarskie, motorowodne oraz na licencję na holowanie rozpoczynające się wiosną 2024 roku. Naszym celem jest to, aby wszyscy uczestnicy zdobyli uprawnienia i cieszyli się żeglowaniem już od początku nowego sezonu. Szkolenia prowadzimy bardzo solidnie (żadne on-line itp), polegają one na bezpośredniej pracy z doświadczonym instruktorem . Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana i sternika morskiego.

Kurs na patent żeglarza jachtowego
rozpoczniemy od zajęć teoretycznych w dniu 8 kwietnia o godzinie 18-tej Plac Oleandrów 8 w Opolu, następne wykłady odbywać się będą w dniach 10,15,17,22,24 kwietnia. Zajęcia praktyczne dla żeglarzy jachtowych rozpoczniemy od 27 kwietnia o godzinie 10-tej, tzw szkolenie weekendowe (dwa długie i pozostałe weekendy razem 17 dni) na Jeziorze Dużym Turawa, Zajazd Jowisz ul.Harcerska 2. Egzamin państwowy na patent żeglarza jachtowego odbędzie się 9 czerwca. O przyjęciu na kurs żeglarski decyduje kolejność zgłoszeń (pierwsze 20-cia osób).


Kurs na patent sternika motorowodnego
rozpoczniemy także od zajęć teoretycznych w dniu 16,18,23,25,29 kwietnia w Opolu Plac Oleandrów 8 zawsze o godzinie 18-tej. Praktyka odbywać będzie się po zakończeniu zajęć teoretycznych w ustalonym z kursantem dniu wolnym od pracy. Egzamin państwowy planowany jest na 12 lub 19-tego maja. 


Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny,żeglarski czy też na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs.  Szczegółowe informacje  o szkoleniu można też uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9 -19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej.
                                                                          Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.

                                              Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów w nowym sezonie 2024 roku.Smile

Dzięki zaangażowanej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

  • Szkolenia realizujemy w formie weekendowej, stacjonarnej dla całych grup oraz indywidualne.
  • Do trwającego już kursu można dołączyć w każdej chwili, gdyż pomagamy nadrobić ewentualne zaległości !
  • Organizujemy zajęcia od marca do października.
Jak zapisć się na szkolenia?

Zapisujemy się na szkolenie wysyłając jednoznaczną wiadomość e-mail na adres: (...) . W wiadomości należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki patent chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Wszelkie szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod numerami tel.  784-699-588 ,  lub 531-658-538  po godz. 15-tej w dni robocze. Smile


Jak zapisać się na egzamin

1. Egzamin na patent sternika motorowodnego wchodzimy na stronęhttps://egzaminy.pzmwinw.pl/

2. Egzamin na patent żeglarza jachtowego wchodzimy na stronę : https://egzaminy.pya.org.pl/

  Następnie:

- wybieramy na jaki stopień

- wybieramy datę rozpoczęcia i zakończenia egzaminu (najczęściej to ten sam dzień)

- klikamy na mapę Polski wybierając odpowiednie województwo (Opolskie lub Dolnośląskie), w zależności z którego przyjedzie Komisja Egzaminacyjna - należy dowiedzieć
  się tego od organizatora kursu

- dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami na stronach aż do wniesienia opłaty za egzamin. | Licznik odsłon: 
226010