Aktualności

Ogłaszamy nabór na kurs na patent sternika motorowodnego. Dzięki wczesnemu terminowi kursancie będą mogli cieszyć się uprawnieniami od początku sezonu Smile Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 11 lutego 2019 o godzinie 18:00. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą raz w tygodniu w Opolu w kawiarni "Tam i z powrotem" przy ulicy Domańskiego 40 (samochód można zaparkować na ulicy Ludowej).  Zajęcia praktyczne odbędą się wczesną wiosną (jak tylko będzie wystarczająca ilość wody w jeziorze Turawskim:)). Osoby zainteresowane mogą jeszcze dołączyć do szkolenia!!! Wink

Oferujemy wszelkie formy szkolenia (indywidualne, grupowe). Dzięki uczciwej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, rodzaj patentu (sternik motorowodny) oraz numer telefonu.

Wszelkie szczegółowe informacje pod telefonem  784-699-588 lub 531-658-538

Serdecznie zapraszamy :-)

Ogłaszamy nabór na kurs na patent żeglarza jachtowego. Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 11 lutego 2019 o godzinie 18:00. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą raz w tygodniu w Opolu w kawiarni "Tam i z powrotem" przy ulicy Domańskiego 40 (samochód można zaparkować na ulicy Ludowej). Zajęcia praktyczne rozpoczną się pod koniec kwietnia 2019 i będą prowadzone w formie weekendowej. Liczba miejsc jest ograniczona ( 15 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane mogą jeszcze dołączyć do szkolenia Wink
Dzięki uczciwej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, rodzaj patentu (żeglarz jachtowy) oraz numer telefonu.

Wszelkie szczegółowe informacje pod telefonem  784-699-588 lub 531-658-538

Serdecznie zapraszamy :-)

Spotkanie klubowe

Zapraszamy żeglarzy , motorowodniaków, wszystkich byłych,  obecnych i przyszłych kursantów w sobotę 3 listopada o godzinie 16:00 na powakacyjne spotkanie klubowe! Przynieście zdjęcia z waszych rejsów śródlądowych i morskich oraz wypraw lądowych :) Jeśli macie pytania to proszę o telefon: 531658538

Wszystkich serdecznie zapraszamy! :)

Prowadzimy ciągły nabór na kurs na licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających oraz na licencję radiooperatora w służbie morskiej (SRC). Terminy kursów będą uzależnione od ilości kandydatów.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, rodzaj licencji oraz numer telefonu.

Szczegółowe informacje  pod nr telefonu    784-699-588

Serdecznie Wszystkich zapraszamy :-)

http://www.uke.gov.pl/swiadectwa-radiooperatora-941

Zapraszamy :)

Rozpoczęliśmy pierwsze kursy w sezonie 2018!!  Zarówno do szkolenia na patent żeglarza jachtowego jak i sternika motorowodnego można dołączyć w każdej chwili!!

Serdecznie zapraszamy :-)

Dzięki uczciwej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności. Prowadzimy szkolenia od marca do listopada. Kontakt: 784 699 588 lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jak zapisć się na szkolenia?

Zapisujemy się na szkolenie wysyłając jednoznaczną wiadomość e-mail na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki patent chodzi (motorowodny, żeglarski). W odpowiedzi prześlemy potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs wraz z terminem rozpoczęcia zajęć itp. Szczegółowe informacje uzyskujemy pod numerem telefonu: 784 699 588, 531 658 538

 

:-)

 | Licznik odsłon: 
139236
Projekt i wykonanie: im3.pl