Nowy kurs na patent sternika motorowodnego!

Zapraszamy na kurs na patent żeglarza jachtowego, który planujemy przeprowadzić w terminie 2-17 lipca br. (16 dni szkolenia, co najmniej 128 godzin zajęć praktycznych z doświadczonym Instruktorem Żeglarstwa). Zajęcia praktyczne odbywać się będą na jeziorze Turawa Duże na terenie Zajazdu Jowisz ul.Harcerska 2. Zajęcia teoretyczne planujemy przeprowadzić w ostatnim tygodniu czerwca ( 27VI - 1VII ) w Opolu, Plac Oleandrów 8 ( osiedle Chabrów) o godzinie 18-tej. Kurs zakończy się państwowym egzaminem 17 lipca o godzinie 10-tej. Ilość miejsc na kursie jest ograniczona (max 15 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia prowadzą certyfikowani instruktorzy żeglarstwa o stopniach kapitana i sternika morskiego. Zapisujemy się na szkolenie wysyłając wiadomość e-mail na adres: (...) , w której należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Wszelkie szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod numerami tel.  784-699-588 ,  lub 531-658-538 po godz. 15-tej w dni robocze. Za swoje usługi wydajemy faktury lub paragony fiskalne. Serdecznie zapraszamy Smile

W dniu 30 maja (poniedziałek) o godz 18:00, Plac Oleandrów 8 w Opolu (osiedle Chabry) odbędą  się pierwsze zajęcia kursu na patent sternika motorowodnego. Zajęcia teoretyczne będą odbywać się zawsze o godzinie 18-tej w dniach 30, 31 maja oraz 1 i 6 czerwca. Szkolenie praktyczne odbędzie się w weekend 4 i 5 czerwca. Kurs zakończy się państwowym egzaminem w dniu 12 czerwca o godz. 10:00 na terenie Zajazdu Jowisz nad jeziorem Turawa Duże. W każdej chwili można dołączyć do trwającego już szkolenia ponieważ  zorganizujemy dodatkowe seminaria z teorii dla osób, które nie zdążą zaliczyć części wykładów. Szkolenie prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana i sternika morskiego. Zapisujemy się na szkolenie wysyłając wiadomość e-mail na adres: (...) , w której należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Ewentualne dodatkowe info o kursie można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588. Za swoje usługi wydajemy faktury lub paragony fiskalne. Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów. Smile

Prowadzimy ciągły nabór na cyklicznie odbywające się szkolenia na patenty sternika motorowodnego, licencje na holowanie oraz na patent żeglarza jachtowego w miesiącach od maja do października 2022 roku.
Zapisujemy się na kurs wysyłając na adres (...) swoje imię, nazwisko,nr telefonu oraz jakie uprawnienia nas interesują. Szkolenia odbywają się w formie zajęć grupowych, indywidualnych i mieszanych w systemie weekendowym lub stacjonarnym. Zajęcia są prowadzone rzetelnie i wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów o dużym doświadczeniu (żadne po łebkach aby szybko lub on-line, ponieważ takie podejście do żeglarstwa później "mści się na wodzie").
Każda osoba biorąca udział w naszych zajęciach zdobywa bez problemu odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz patent ważny na wszystkie kraje.

Szczegółowe informacje o danym kursie najlepiej jest uzyskać w rozmowie telefonicznej gdyż często bywa wiele opcji, pod nr 784-699-588 w godzinach 9:00 do 19-tej., oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej.
Za swoje usługi wydajemy paragony fiskalne lub faktury.

                                                                   
           Serdecznie zapraszamy.
Dzięki zaangażowanej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

  • Szkolenia realizujemy w formie weekendowej, stacjonarnej dla całych grup oraz indywidualne.
  • Do trwającego już kursu można dołączyć w każdej chwili, gdyż pomagamy nadrobić ewentualne zaległości !
  • Organizujemy zajęcia od marca do października.
Jak zapisć się na szkolenia?

Zapisujemy się na szkolenie wysyłając jednoznaczną wiadomość e-mail na adres: (...) . W wiadomości należy podać: Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz o jaki patent chodzi (motorowodny czy żeglarski). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Wszelkie szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod numerami tel.  784-699-588 ,  lub 531-658-538  po godz. 15-tej w dni robocze. Smile


         ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej

Patent żeglarza jachtowego uzyskuje osoba, która:

- ukończyła 14. rok życia,
- zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.

Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jachtów żaglowych:

- po wodach śródlądowych,
- o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu w porze dziennej.


Patent sternika motorowodnego uzyskuje osoba, która:

- ukończyła 14. rok życia,
- zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.

Osoba posiadająca patent sternika motorowodnego jest uprawniona do prowadzenia jachtów motorowych:

- po wodach śródlądowych,
- o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Osoby, które nie ukończyły 16. roku życia mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowych o mocy silnika do 60kW.


Licencję na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających uzyskuje osoba, która:

- ukończyła 18 lat,
- posiadanie patentu minimum sternika motorowodnego,
- zdanie egzaminu z wymaganej wiedzy i umiejętności.

Osoba posiadająca licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających jest uprawniona do:

- uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych przy holowaniu narciarza wodnego,
- uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych przy holowaniu innych obiektów pływających służących do uprawiania sportu lub rekreacji z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych.


 | Licznik odsłon: 
161436