Nowy kurs na patent sternika motorowodnego sezon 2024

Nowy, kolejny kurs w tym sezonie na patent sternika motorowodnego rozpocznie się 2 lipca w Opolu o godzinie 18-tej . Do trwających już kursów zawsze można dołączyć, gdyż prowadzimy dodatkowe seminaria dla takich osób.

Wykłady będą prowadzone w tygodniu o godzinie 18-tej w Opolu, Plac Oleandrów 8 w dniach 2,3,4 lipca, a zajęcia praktyczne odbędą się w weekend 6,7 lipca na Jeziorze Dużym w Turawie. Egzamin końcowy odbędzie się 14 lipca w Turawie na terenie Zajazdu Jowisz ulica Harcerska 2. Zajęcia prowadzą wyłącznie certyfikowani instruktorzy o stopniach kapitana jachtowego i sternika morskiego.
 Szkolenie można odbyć z całą grupą lub indywidualnie dla osób dysponujących ograniczonym czasem. Szkolimy solidnie tzw. krok po kroku (nie on-line itp.), tak aby po naszym kursie każdy uczestnik radził sobie samodzielnie na wodzie i miał poczucie komfortu psychicznego oraz bezpieczeństwa. Zajęcia praktyczne prowadzone są na terenie  Zajazdu Jowisz ulica Harcerska 2 w Turawie, na 6-cio osobowym jachcie wyposażonym w nowoczesny silnik czterosuwowy z power-trym. Kursy kończą się państwowym egzaminem i zdobyciem uprawnień ważnych do końca życia i na wszystkie kraje świata.  Zapisujemy się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: (...) , w której należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu oraz o jaki kurs chodzi (motorowodny, czy na licencję na holowanie). W odpowiedzi prześlemy drogą e-mail potwierdzenie zapisania Kandydata na kurs. Szczegółowe informacje  o szkoleniu można uzyskać pod nr telefonu 784-699-588 od godz. 9-19, oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej
                                                                     Za swoje usługi wydajemy  paragony fiskalne lub faktury.
                                                          Życzymy wszystkim Kursantom  miłego szkolenia i zdobycia patentów
Smile

 | Licznik odsłon: 
233797