Prowadzimy ciągły nabór na cyklicznie odbywające się szkolenia na patenty sternika motorowodnego, licencje na holowanie oraz na patent żeglarza jachtowego w miesiącach od maja do października 2022 roku.
Zapisujemy się na kurs wysyłając na adres (...) swoje imię, nazwisko,nr telefonu oraz jakie uprawnienia nas interesują. Szkolenia odbywają się w formie zajęć grupowych, indywidualnych i mieszanych w systemie weekendowym lub stacjonarnym. Zajęcia są prowadzone rzetelnie i wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów o dużym doświadczeniu (żadne po łebkach aby szybko lub on-line, ponieważ takie podejście do żeglarstwa później "mści się na wodzie").
Każda osoba biorąca udział w naszych zajęciach zdobywa bez problemu odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz patent ważny na wszystkie kraje.

Szczegółowe informacje o danym kursie najlepiej jest uzyskać w rozmowie telefonicznej gdyż często bywa wiele opcji, pod nr 784-699-588 w godzinach 9:00 do 19-tej., oraz pod nr 531-658-538 w dni robocze po godzinie 16-tej.
Za swoje usługi wydajemy paragony fiskalne lub faktury.

                                                                   
           Serdecznie zapraszamy.
 | Licznik odsłon: 
147321