Ogłaszamy zapisy na kursy żeglarskie i motorowodne, które rozpoczynamy już w styczniu 2020 roku i będą odbywać się cyklicznie aż do października. Zajęcia teoretyczne odbywają się w Opolu na ul. Domańskiego 40 w kawiarni „Tam i z powrotem”, natomiast pierwsze zajęcia praktyczne rozpoczną się pod koniec kwietnia lub w długi weekend majowy i prowadzone będą na Jeziorze Dużym w Turawie. Dla kandydatów na patent żeglarza jachtowego ilość miejsc na kursach jest ograniczona do trzech wacht czteroosobowych.

Oferujemy wszelkie formy szkolenia (weekendowe, stacjonarne, indywidualne, grupowe). Dzięki uczciwej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, rodzaj patentu (sternik motorowodny lub żeglarz jachtowy) oraz numer swojego telefonu.

Wszelkie szczegółowe informacje podajemy wyłącznie telefonicznie pod nr tel. 784-699-588 lub 531-658-538

Serdecznie zapraszamy :-)

 | Licznik odsłon: 
163961
Projekt i wykonanie: im3.pl