Zimowo-wiosenny kurs na patent sternika motorowodnego

Ogłaszamy nabór na kurs na patent sternika motorowodnego. Dzięki wczesnemu terminowi kursancie będą mogli cieszyć się uprawnieniami od początku sezonu Smile Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 11 lutego 2019 o godzinie 18:00. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą raz w tygodniu w Opolu w kawiarni "Tam i z powrotem" przy ulicy Domańskiego 40 (samochód można zaparkować na ulicy Ludowej).  Zajęcia praktyczne odbędą się wczesną wiosną (jak tylko będzie wystarczająca ilość wody w jeziorze Turawskim:)). Osoby zainteresowane mogą jeszcze dołączyć do szkolenia!!! Wink

Oferujemy wszelkie formy szkolenia (indywidualne, grupowe). Dzięki uczciwej i profesjonalnej pracy naszych instruktorów możemy pochwalić się, że wszyscy nasi Kursanci zdobywają patenty oraz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, rodzaj patentu (sternik motorowodny) oraz numer telefonu.

Wszelkie szczegółowe informacje pod telefonem  784-699-588 lub 531-658-538

Serdecznie zapraszamy :-)

 | Licznik odsłon: 
139236
Projekt i wykonanie: im3.pl